Yoshio Nakajima oljemålning

Yoshio Nakajima oljemålning
Yoshio Nakajima oljemålning
Yoshio Nakajima oljemålning
Yoshio Nakajima oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YOSHIO NAKAJIMA (Japan/Sverige, född 1940), Komposition, signerad Yoshio, olja på pannå, ca 43x14 cm

517041

2018-01-31