Ring 14 k guld rosenstenar

Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar
Ring 14 k guld rosenstenar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 14 k guld, skuren svart agat intaglio föreställande romersk krigare, sidodekor på vardera sida med 6 smådiamanter med rosenslipning, vikt ca 6,9 g

Agat med repor, rosenstenar med hack och skador

517065

2018-02-02