Ring 14 k guld rosenstenar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RING, 14 k guld, skuren svart agat intaglio föreställande romersk krigare, sidodekor på vardera sida med 6 smådiamanter med rosenslipning, vikt ca 6,9 g
Agat med repor, rosenstenar med hack och skador
517065
2018-02-02