Vas Nila Alingsås

Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås
Vas Nila Alingsås

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, keramik, 1900-talets mitt, signerad Nila Alingsås, polykroma färger, höjd 57 cm

517075

2018-01-31