Skulptur Aposteln Petrus

Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus
Skulptur Aposteln Petrus

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, trä, 1800-talets slut, i form av aposteln Petrus, höjd ca 44 cm

Sockeln med lagning, smärre avslag

517084

2018-01-31