Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad Rune Jansson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 49,5x76 cm
Märken
517099
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här