Väggpanel

Väggpanel
Väggpanel
Väggpanel
Väggpanel
Väggpanel
Väggpanel

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

VÄGGPANEL, 1700-tal, enligt uppgift från kyrka i Uppland, furu, 2-delad, höjd ca 202, 132x 19 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, maskstungen, senare ihopmontering

517119

2018-02-03