Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
VÄGGPANEL, 1700-tal, enligt uppgift från kyrka i Uppland, furu, 2-delad, höjd ca 202, 132x 19 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, maskstungen, senare ihopmontering
517119
2018-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner