Fritiof Swensson

Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): Sjöbod, Bohuslän, olja på duk, signerad och daterad Fritiof Swensson 1960, 67x73 cm

517130

2018-02-10