Tavelramar 1800-tal Empire

Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

RAMAR, 3 st., trä samt pastellage, 1800-talets första hälft, empire, förgyllda, dekor av äggstavsbård, med glas, ca 46x55 cm, innermått ca 40x32 cm

Visst slitage

517135

2018-02-01