Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
RAMAR, 3 st., trä samt pastellage, 1800-talets första hälft, empire, förgyllda, dekor av äggstavsbård, med glas, ca 46x55 cm, innermått ca 40x32 cm
Visst slitage
517135
2018-02-01