Bordslampor 1960/70-tal Belysningstema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, Luxus, 1960/70-tal, fot i vitt glas, en delvis förgylld, uplight i vit plast, skärmar medföljer, höjd 46 resp 64 cm

Slitna skärmar

517141

2018-01-31