Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAM, trä samt pastellage, 1800-talets andra hälft, dekor av bandfläta, räfflad med akantus, ca 75x70 cm, innermått ca 52x47 cm
Skador, bortfall
517154
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här