Tavelram 1800-tal

Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAM, trä samt pastellage, 1800-talets andra hälft, dekor av bandfläta, räfflad med akantus, ca 75x70 cm, innermått ca 52x47 cm

Skador, bortfall

517154

2018-02-01