Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAMAR, 1 par, trä samt pastellage, 1800-talets slut, förgyllda med slagmetall, glas, ca 70x80 cm, innermått ca 60x70 cm
Slitage
517170
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här