Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAMAR, 2 st., trä samt pastellage, 1900-tal, empirestil, bronserade, ca 68x87 cm samt 85x64 cm
Slitage
517175
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här