Tavelramar

Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAMAR, 2 st., trä samt pastellage, 1900-tal, empirestil, bronserade, ca 68x87 cm samt 85x64 cm

Slitage

517175

2018-02-01