Servis Gustavsberg

Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAVSBERG, servis, 83 dlr, möjligen Wilhelm Kåge, 1960-tal, benporslin, vitt med räfflad dekor och förgyllda kanter, bestående av: 12 förrättstallrikar, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 24 assietter, 11 kaffekoppar, 11 kaffefat, samt gräddkanna

517178

2018-02-01