Tavelramar 1800-tal Empire

Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire
Tavelramar 1800-tal Empire

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RAMAR, 1 par, trä samt pastellage, 1800-talets första hälft, empire, förgyllda, dekor av äggstavsbård, med glas, ca 46x55 cm, innermått ca 40x32 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre bortfall

517192

Päivämäärä:

2018-02-01