Tavelramar 1800-tal Empire
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAMAR, 1 par, trä samt pastellage, 1800-talets första hälft, empire, förgyllda, dekor av äggstavsbård, med glas, ca 46x55 cm, innermått ca 40x32 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre bortfall
517192
Päivämäärä:
2018-02-01