Design Carl Henrik Spak för Ire Möbler

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-HENRIK SPAK, soffa, Ire Möbler, modell "Infini", 2000-tal, textilklädsel med reliefmönster, längd ca 176, bredd 88, totalhöjd 72 cm

Bruksslitage

517196

2018-02-01