Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDHYLLA, "Boet", 1900-talets första hälft, 10 st glasinsatser, ca 88x15 cm
slitage, 2 st burkar saknas lock
517208
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här