Kryddhylla Boet

Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet
Kryddhylla Boet

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDHYLLA, "Boet", 1900-talets första hälft, 10 st glasinsatser, ca 88x15 cm

slitage, 2 st burkar saknas lock

517208

2018-02-01