Johan Krouthén oljemålning

 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning
 Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Landskap med väg och kor, signerad och daterad Johan Krouthén 19230, olja på duk, ca 49x70 cm

517225

2018-02-10