Klaus Kalima oljemålning

Klaus Kalima oljemålning
Klaus Kalima oljemålning
Klaus Kalima oljemålning
Klaus Kalima oljemålning
Klaus Kalima oljemålning
Klaus Kalima oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAUS KALIMA (Finland, 1918-2017), abstrakt landskap, signerad Klaus Kalima 1969, olja på pannå, 85x159 cm

Lös ram

517228

2018-02-01