Tavelramar

Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar
Tavelramar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAMAR, 2 st., trä samt pastellage, 1800-talets mitt, förgyllda och bronserade, ca 57x67 cm samt 45x50 cm

Slitage, färgbortfall

517237

2018-02-01