Romersk skola, i kretsen av Michele Rocca,1700-tal

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROMERSK SKOLA, i kretsen av Michele Rocca (1700-tal): Apollon och Daphne, olja på duk, 65x48,5 cm

Old Master-special

Dubblerad, färgbortfall, krackeleringar

517245

2018-03-01