Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PIETER BRUEGHEL d.ä, hans art (ca 1800): Hamnmotiv, olja på pannå, 22x25 cm
Old Master-special
lätt slitage
517259
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här