Pieter Brueghel d.ä, hans art, ca 1800, olja

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIETER BRUEGHEL d.ä, hans art (ca 1800): Hamnmotiv, olja på pannå, 22x25 cm

Old Master-special

lätt slitage

517259

2018-03-01