Benno Artz oljemålning

Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning
Benno Artz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Våren är här", signerad och daterad Benno Artz 2015, akryl på duk, ca 100x70 cm

517268

2018-02-01