Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): La danse des Faunes, 1957, signerad i trycket, litografi, ca 41x52 cm, Bloch 830

517273

2018-02-09