Kompasser 2 st 1900-tal

Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal
Kompasser 2 st 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KOMPASSER, 2 st, 1900-talets första hälft, mässing och glas, 1 med gyrodel, märkt "2930 AB Lyth Stockholm". 1 med ej komplett gyrodel, märkt "230 Herman Gotthardt Malmö" , Ø 13,55 respektive 19 cm

Kuntoraportti

517277

Päivämäärä:

2018-02-01