Tavelram 1800-tal

Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal
Tavelram 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, trä samt pastellage, omkring år 1900, dekor av pärlstav, palmetter och blomsterslingor, ca 94x128 cm, innermått ca 73x108 cm

Slitage, färgbortfall

517283

2018-02-01