Ilon Wikland akvarell
Valmis
2018-02-01
517284
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
ILON WIKLAND (född 1930): Sagohästen, signerad Ilon, akvarell och tusch, 18x13 cm