Ilon Wikland akvarell

Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell

Klubbat för:

5 600 SEK

7 000 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Sagohästen, signerad Ilon, akvarell och tusch, 18x13 cm

517284

2018-02-01