Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad Vasilenko, numrerad 183/240, digital print, bladmått ca 91,5x61 cm, oramad
Smärre veck och minimalskada i hörn
517290
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här