Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad Vasilenko, numrerad 183/240, digital print, bladmått ca 91,5x61 cm, oramad

Smärre veck och minimalskada i hörn

517290

2018-02-01