Agelica Wiik färglitografier

Agelica Wiik färglitografier
Agelica Wiik färglitografier
Agelica Wiik färglitografier
Agelica Wiik färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Ögontröst" och "Mina drömars stad", signerade Angelica Wiik, EA resp.165/290, färglitografier med glitter, ca 42,5x29,5 cm resp. 43,5x30 cm

Smärre fläck

517291

2018-02-01