Textil ca 1900

Textil ca 1900
Textil ca 1900
Textil ca 1900
Textil ca 1900
Textil ca 1900
Textil ca 1900

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEXTIL, 2 dlr, omkring 1900, maskinvävd, ca 305 x 150 cm

Skador, lagningar

517310

2018-02-01