Leksaksbåt i plåt

Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt
Leksaksbåt i plåt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSBÅT/MODELLBÅT, 1930-40-tal, helt i bemålad plåt, batteridriven med elektriska lanternor och motor, längd ca 70 cm

Diverse skador, delar saknas, lös mast i trä medföljer

517322

2018-02-04