Textil/väggtextil

Textil/väggtextil
Textil/väggtextil
Textil/väggtextil
Textil/väggtextil

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TEXTIL/VÄGGTEXTIL, 1900-talets första hälft, maskinvävd, motiv med med bönenisch, ringar för vägghängning, ca 192 x 96 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

517349

Päivämäärä:

2018-02-04