Textil/väggtextil
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TEXTIL/VÄGGTEXTIL, 1900-talets första hälft, maskinvävd, motiv med med bönenisch, ringar för vägghängning, ca 192 x 96 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
517349
Päivämäärä:
2018-02-04