J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala

 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala
 J.E. Blomqvist fåtölj Uppsala

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

J.E. BLOMQVIST, fåtölj, Uppsala, 1940-tal, mahogny, fast stoppad klädsel i rött ylletyg med pärlspikning, armstöd i rött skinn med pärlspikning, brickmärkt AKTIEBOLAG J E BLOMQVIST UPPSALA samt AB JEB U, höjd 91 cm

smärre slitage, armstödens skinnklädsel sekundär

517350

2018-02-12