Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, plastbehandlad ek med lösa plymåer i textil, sitthöjd ca 66 cm
SLitage. Fläckad klädsel, senare skivor under sits. Källarlukt
517353
2018-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här