Erik Wörts

Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, plastbehandlad ek med lösa plymåer i textil, sitthöjd ca 66 cm

SLitage. Fläckad klädsel, senare skivor under sits. Källarlukt

517353

2018-02-01