Poul Janus Ipsen
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POUL JANUS IPSEN (Danmark/Köpenhamn, född 1936): Svit om 4 litografier: "Min gamle get, Love II, Love III, Love IV", signerade och numrerade 34/100., litografier, bladstorlek ca 65 x 50 cm, oramade
517358
2018-02-02