Poul Janus Ipsen

Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen
Poul Janus Ipsen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POUL JANUS IPSEN (Danmark/Köpenhamn, född 1936): Svit om 4 litografier: "Min gamle get, Love II, Love III, Love IV", signerade och numrerade 34/100., litografier, bladstorlek ca 65 x 50 cm, oramade

517358

2018-02-02