Paul Guiramand färglitografi

Paul Guiramand färglitografi
Paul Guiramand färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL GUIRAMAND (Frankrike, 1926-2007): "Cavalier", signerad Guiramand, 95/100, färglitografi, 56x75,5 cm, oramad

517359

2018-02-02