Sven Westman oljemålning

Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning
Sven Westman oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

SVEN WESTMAN (1887-1962) "Genova", signerad i ramen, olja på duk, 79x100 cm

Kuntoraportti

517369

Päivämäärä:

2018-02-02