Sven Westman oljemålning
Klubbat för:
7 800 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
SVEN WESTMAN (1887-1962) "Genova", signerad i ramen, olja på duk, 79x100 cm
Kuntoraportti
517369
Päivämäärä:
2018-02-02