Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Flordali I, 1981, signerad i trycket, numrerad 844/4880, Arches, färglitografi efter originalcollage, ca 65x97 cm,
LITTERATUR: Michler-Löpsinger 1586
517388
2018-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här