Termos

Termos
Termos
Termos
Termos
Termos
Termos
Termos
Termos

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERMOS, Aldo Tura, Italien, 1960-tal, lackerat getskinn i brunt samt mässing. Höjd 28 cm.

smärre slitage

517391

2018-02-09