Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERMOS, Aldo Tura, Italien, 1960-tal, lackerat getskinn i brunt samt mässing. Höjd 28 cm.
smärre slitage
517391
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här