Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS KOBINGER (1892-1974): Stadsmotiv med borg, signerad och daterad Salzburg 1956, blandteknik på papper, ca 52x47 cm
skrynklat papper
517418
2018-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här