Coca-cola dispenser 1950-tal

Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal
Coca-cola dispenser 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COCA-COLA DISPENSER, 1950-tal, målat stål, lock och disk medföljer, höjd ca 65, 26x57 cm

Slitage, bucklar, röstskadar, röstig och repor

517419

2018-02-02