Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, skål på fot, glas, Kosta Boda, signerad Ulrica W och nr 7050851, etikettmärkt, med målad dekor av en ett ansikte, höjd ca 22,5 cm
Smärre slitage
517462
2018-02-02