Sybord 1900-talets början

Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början
Sybord 1900-talets början

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, bl at mahogny, 1900-talets början, skivan med intarsia dekor av snäckskal och två lådar i särg, på tredalat pelarfot, höjd ca 70, 51x43 cm

Slitage, torrsprickor, stötskador på foten och snäckskal dekor är också lite skadad

517467

2018-02-02