Sybord 1900-talets början
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, bl at mahogny, 1900-talets början, skivan med intarsia dekor av snäckskal och två lådar i särg, på tredalat pelarfot, höjd ca 70, 51x43 cm
Slitage, torrsprickor, stötskador på foten och snäckskal dekor är också lite skadad
517467
2018-02-02