Geo Maxim skulptur art deco

Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco
Geo Maxim skulptur art deco

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEO MAXIM, skulptur, art deco, monterade figurer på marmorskiva, signerad Geo Maxim, 1900-talets början, h ca 23, l 48 cm

Åldersrelaterat slitage, figurer något lösa (skruvar), lagning vid kvinnans fot

517478

2018-02-06