Geo Maxim skulptur art deco
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEO MAXIM, skulptur, art deco, monterade figurer på marmorskiva, signerad Geo Maxim, 1900-talets början, h ca 23, l 48 cm
Åldersrelaterat slitage, figurer något lösa (skruvar), lagning vid kvinnans fot
517478
2018-02-06