Rechaud Sheffield

Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield
Rechaud Sheffield

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAROTT MED RECHAUD, sannolikt England, 1800-talets andra hälft, pläter, rikt dekorerad, höjd ca 21, längd 34 cm

Ytslitage

517480

2018-02-13