Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, ljusarmar i mässing, förgylld, höjd ca 43x28 cm

Slitage, anlupet glas

517481

2018-02-03